70% надбавок після запровадження пенсійної реформи опиниться на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Про це заявив позафракційний народний депутат Сергій Міщенко у своєму Facebook.

«Згідно з інформацією, яку мені надали в Міністерстві соціальної політики, наприклад, у Волинській області надбавки більше тисячі гривень отримали лише 23 тисячі пенсіонерів. Інші 211 тисяч отримали копійки. У Донецькій області більше тисячі гривень отримали 278 тисяч пенсіонерів! У Тернопільській області лише 12 тисяч пенсіонерів отримали достойні надбавки. А 204 тисячі – ганебні подачки. У той же час у Луганській області майже 100 тисяч пенсіонерів отримали надбавки від 1000 до 6000 гривень», – повідомив нардеп.

На його думку, Кабмін і особисто Прем’єр Володимир Гройсман розділили Україну на два сорти: Луганську і Донецьку області, де пенсії підняли на 3–5 тисяч гривень, і всіх інших українців, які отримали мінімальні надбавки.

«Гройсман пенсійною реформою спонсорує «ДНР» і «ЛНР». Уряд безглуздою пенсійною реформою сьогодні не тільки вносить розкол в українське суспільство, а й безпосередньо фінансує окуповані території. Сьогодні єдиний вихід із ситуації – ухвалення вже зареєстрованих законопроектів, які відновлюють пенсійну справедливість для всієї України, а не лише для однієї її частини», – підсумував Міщенко.

Print Friendly, PDF & Email