Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому було ухвалено рішення щодо подальшої деокупації територій України. Про це повідомила прес-служба глави держави у середу, 16 листопада.

Так, на засіданні проаналізували інформацію про характер пошкоджень, завданих нещодавніми російськими ракетними ударами, і розглянуто хід ліквідації наслідків атак агресорів.

Крім того, учасники обговорили посилення захисту об'єктів критичної інфраструктури України та підвищення ефективності роботи протиповітряної оборони.

Члени Ставки також розглянули прогнози розвитку оперативної ситуації на передовій з урахуванням змін на півдні. Зокрема, було ухвалено рішення у контексті подальшого звільнення українських територій.

Окремо аналізувалися темпи та обсяги ремонту техніки, озброєння та забезпечення українських захисників усім необхідним для проходження зимового періоду.

Нагадаємо, 15 листопада Росія випустила по Україні 96 крилатих ракет. З них 75 удалося збити. Основна кількість ракет була спрямована на енергетичну інфраструктуру країни.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email