Людям потрібно себе берегти і дотримуватись правил безпеки у будь-якому випадку, коли йдеться про загрозу обстрілів.
На новорічні свята дії ворога передбачити складно, проте не виключено, що той захоче обстріляти українську територію. Про це у вівторок, 27 грудня, заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексія Данілов в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що у росіян залишилося не так багато ракет, тому не виключив, що ті почнуть їх економити. При цьому він заявив, що коли саме відбудеться наступний масований ракетний обстріл території України, спрогнозувати неможливо.

"Про обстріли - ми не можемо гарантувати, що перед Новим роком не буде те, що іноді робить наш божевільний сусід. Ми точно знаємо, що в нього вже не так багато залишилося ракет і вистачить на обстріли масові на два-три або максимум чотири рази". Він також це усвідомлює, тому думатимемо, що він буде їх економити на наступні речі, щоб зрештою новорічні свята ми провели у спокої. Енергетична система до цього готова. Але, на жаль, не все залежить від нас", - зазначив він.

Він же нагадав, що для власної безпеки слід дотримуватись правил поведінки під час повітряної тривоги та перебувати в укритті під час виникнення загроз.

Print Friendly, PDF & Email