Москва прагне вплинути на Київ через західних чиновників, щоб вести переговори на вигідніших для себе умовах.
Російська влада намагається змусити Захід піти на поступки та чинити тиск на Україну для переговорів. Про це повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW) у звіті за 27 грудня.

"Кремль, швидше за все, продовжить концентрувати своє невдоволення на Заході та ігнорувати Україну як суверенне утворення, підтримуючи поточні інформаційні операції... Кремль зазвичай зображує Україну пішаком Заходу, позбавленого будь-якого фактичного суверенітету, щоб позбавити українських чиновників права брати участь у майбутніх прямих переговорах і натомість представити переговори з Росією як обов'язок західних офіційних осіб", - зазначили аналітики.

Вони наголосили, що влада РФ зазвичай підкреслює своє невдоволення Заходом щодо війни в Україні, але не самою Україною. Таким чином Москва прагне створити динаміку, в якій західні офіційні особи почуваються вимушеними йти на попереджувальні поступки, щоб заманити її за стіл переговорів.

"Кремль постійно зображатиме українських чиновників як тих, хто затягує війну, водночас повторюючи свої військові цілі, намагаючись вплинути на західних чиновників, щоб вони змусили Україну вести переговори на більш вигідних для Росії умовах", - підсумували в ISW.

Print Friendly, PDF & Email