У селі Колоденка Рівненської області озброєні люди, назвавшись бійцями батальйону «Айдар», захопили в заручники прихильників партії екс-мінстра доходів і зборів Олександра Клименка «Успішна країна», повідомили в прес-службі партії.

Бойовики заблокували близько 30 людей, оду з них побили. Серед заручників жінки, люди похилого віку та люди з обмеженими фізичними можливостями. Відразу ж після захоплення була викликана поліція, яка приїхала лише годину по тому.

«Ми вимагаємо від поліції оперативно розібратися в ситуації і покарати винних. Скоєно напад на мирне зібрання громадян. Люди взяті в заручники. Подібного роду злочини повинні каратися з максимальною суворістю», — заявив прес-секретар партії Успішна країна Антон Савичев.

Самі ж загарбники похваляються у соцмережах про те, що «накрили» збори сепаратистів. «Весело у нас в Рівному !!!! Сепар зборів проводять, картинки для раша тв організовують, в партії вступають. Тепер ридають, що потрапили помилково, все відразу і міцно люблять Україну. Ну ну. А ми ж так віримо і співчуваємо. Тепер вони згадали про права і просяться додому, а їх чекає довге пояснення в поліції», написала у своєму Facebook користувачка Оксана Данилова.

Економіст стежитеме за розвитком ситуації.

181 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email