В Одеській області стався замах на мера міста Ізмаїл — Андрія Абрамченко. Інформацію про це на сторінці у Facebook підтвердив радник начальника ГУ НП в Одеській області Руслан Форостяк.

«Це дійсно факт, що сьогодні вибухово технічними підрозділами ГУНП в Одеській області був знешкоджений пневмо ударом вибуховий пристрій, який зловмисники розмістили під автомобілем мера міста Ізмаїл пана Андрія Абрамченко Дякуємо за пильність та професіоналізм особам, що брали участь у спец заході, та особовий склад Ізмаїльского ВП. По факту відкрито досудове провадження та ведуться слідчі дії, будь які інші обставини не є темою для розголошення за зрозумілих причин», — написав він.

Місцеві ЗМІ повідомляють ,що предмет, схожий на вибухівку, знайшли під днищем автомобіля Toyota RAV4, який належить дружині міського голови Ізмаїла, Ірині Абрамченко. Втім, автомобілем переважно користується її чоловік.

Сам Андрій Абрамченко інформацію про замах підтверджує, та подробиць не розкриває. «Ведуться слідчі дії. Нікому дорогу я начебто не переходив, погроз не отримував», — сказав градоначальник.

249 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email