Через складні погодні умови на Донбасі без електрики залишилися кілька об’єктів водопостачання, внаслідок чого щонайменше 10 населених пунктів відчувають проблеми з водою. Про це повідомило КП Вода Донбасу у вівторок, 25 грудня.

Зокрема, була знеструмлена Донецька фільтрувальна станція через обрив ліній електропередачі в районі колишнього ринку Господар. Внаслідок цього перебої з водою виникли в Авдіївці, Торецьку, Слов’янську та інших містах і селищах Донбасу.

«Ремонтні бригади приступлять до відновлення електропостачання після отримання дозволу на виконання робіт», — йдеться в повідомленні.

Вчора подача води в Авдіївку в сектор багатоповерхової забудови здійснювалася за графіком. Що ж стосується приватного сектора, то через відсутність технічної можливості вода туди подаватися не буде.

Також повністю зупинена подача води в села Верхньоторецьке і Василівку. Крім того, знеструмлена водопровідна насосна станція №1 в Лимані, через що подача води припинена половині споживачів.

У Слов’янську знеструмлені свердловини №28, 29, 37, 38 і насосна станція Мілова, в результаті чого зменшився обсяг подачі води по другому Донецькому водопроводу.

Print Friendly, PDF & Email