Слідча група спецпрокурора Роберта Мюллера розповсюдила заяву, що спростовує публікацію видання BuzzFeed. 

Раніше BuzzFeed повідомило з посиланням на джерело в групі Мюллера, що колишній адвокат Дональда Трампа Майкл Коен заявив слідству, що Трамп наказав йому дати брехливі свідчення Конгресу щодо проекту будівництва «Вежі Трампа» в Москві.

Пітер Керр, представник Мюллера, повідомив, що «опис BuzzFeed деяких заяв, зроблених Офісом спеціального прокурора, а також характеристика документів і свідчень, даних цього Офісу, не точні».

Підлеглі Мюллера виключно рідко роблять заяви для преси поза контекстом судових слухань.

У відповідь BuzzFeed поширив заяву, в якій висловив впевненість в точності своєї інформації. Бен Сміт, головний редактор видання, закликав Офіс спецпрокурора уточнити — які саме твердження оскаржуються.

Після публікації матеріалу BuzzFeed, лідери демократів в Палаті представників заявили, що мають намір перевірити цю інформацію, допустивши, що мова може йти про нарушени закону президентом.

Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс раніше назвала затвердження BuzzFeed — «сміховинними».

Президент Дональд Трамп розмістив в своєму «Твіттері» кілька чужих твітів з повідомленням про заяву спецпрокурора Мюллера, один з твітів названий: «Саме це ми називаємо фейковий новинами».

Джерело

Print Friendly, PDF & Email