Поліція отримала з 24 лютого 48 тисяч заяв про зниклих безвісти людей, з них понад 30 тисяч - вже знайдено.
Національна поліція України з початку повномасштабної війни знайшла майже 30 тисяч людей, які вважалися зниклими безвісти. Про це повідомила представник Міністерства внутрішніх справ Олена Матвєєва, повідомляє прес-служба МВС у понеділок, 28 листопада.

"З 24 лютого, з початку повномасштабного вторгнення РФ, було близько 48 тисяч повідомлень про зниклих безвісти. Усього наразі знайдено майже 30 тисяч людей за цими заявами. Однак, варто зазначити, що це заяви, які були подані в Нацполіцію, оскільки рідні людини могли звертатися і до інших правоохоронних органів", - сказано в повідомленні.

Правоохоронці зазначають, що зниклих безвісти найбільше у тих регіонах, де йдуть активні бойові дії - Донецька та Луганська області.

У Нацполіції також нагадали, що заяви про зниклих безвісти можна подати в телефонному режимі, поштою та у відділеннях поліції.

"Подавати заяву можуть не лише родичі, це можуть бути друзі, колеги, знайомі. Обов'язково потрібно вказати дату та місце зникнення, хоча б приблизно анкетні дані, дату та рік народження, особливі прикмети, номери телефонів, паспортні дані, а також контакти осіб, які можуть знати, куди могла зникнути особа", - резюмувала представник МВС України.

Print Friendly, PDF & Email