МВФ узгодив з Києвом ключові реформи, які необхідні для подальшої співпраці. Україна має провести пенсійну, земельну реформи, пожвавити приватизацію та забезпечити конкретні результати щодо боротьби з корупцією. Про це сказано у звіті МВФ за підсумками візиту місії до України 16-25 травня 2017 року.

«Досягли прогресу у взаєморозумінні щодо ключових елементів реформ. Їх необхідно трансформувати у законопроекти, які відповідають кінцевим цілям. Забезпечення підтримки парламентом цих законопроектів необхідне для завершення четвертого перегляду», – сказав голова місії МВФ Рон ван Роден.

У фонді зазначили, що місія провела «плідні дискусії» з представниками влади. Обговорювали реформи, потрібні для поліпшення продуктивності, залучення інвестицій та зміцнення державних фінансів. «Фахівці МВФ пліч-о-пліч з іншими міжнародними партнерами тісно співпрацюватимуть з представниками влади всі наступні тижні, щоб підтримати поступ в реалізації реформ», – сказав голова місії МВФ.

Загалом, Україна вже отримала від МВФ за новою розширеною програмою кредитування 8,7 млрд доларів. Програма, підписана навесні 2015-го, розрахована на чотири роки, а загальна сума кредиту становитиме 17,5 млрд доларів.

Print Friendly, PDF & Email