Міжнародні платіжні системи змогли домовитися про зниження комісії для грошових переказів в Україну. Рішення ухвалено з ініціативи Єврокомісії. Про це повідомив Національний банк України.

Компанії, які надають послуги з переказу грошей, зобов'язалися допомогти з доступними і прозорими переказами коштів на підтримку українців та України. Зокрема, платіжні системи обмежать комісію за переказ грошей в Україну до 3% із суми переказу.

Угоду підписали Visa, MasterCard, Wise, Extrabanca, Ria Money Transfer, Small World, TransferGo та представники найбільших українських банків і платіжних систем.

Знижені тарифи діятимуть дев'ять місяців із дня підписання угоди. Пізніше їх переглянуть відповідно до ситуації на той момент.

З початку повномасштабного вторгнення РФ більшість міжнародних систем переказу коштів повністю скасували плату за перекази в Україну, додали у Нацбанку.

За січень–липень 2022 року в Україну перерахували 7,6 млрд доларів. Це лише на 5,7% менше, ніж за аналогічний час у довоєнний період. Через міжнародні системи переказу надійшло 24% коштів, зазначили у НБУ.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email