Оклад голови правління «Укрзалізниці», поляка Войцеха Балчуна, становить 461 тисячу гривень у місяць. Премії і бонуси з початку його роботи на посаді згідно з контрактом не нараховувалися. Про це йдеться в офіційній відповіді на запит 112.ua.

«Умови оплати праці голови правління ПАТ «Укрзалізниця» визначаються контрактом. Посадовий оклад… згідно контракту становить 461 600 грн (премії і бонуси з початку його роботи на посаді згідно з контрактом не нараховувалися)», – сказано в документі.

В «УЗ» додали, що інформація про зарплату Балчуна доступна в держреєстрі декларацій.

Нагадаємо, 20 квітня 2016 року Кабмін призначив головою «Укрзалізниці» поляка Войцеха Бальчуна, а 1 червня схвалив з ним контракт.

Войцех Бальчун має понад 15 років професійного досвіду, в тому числі 7 років досвіду роботи в сфері залізничних перевезень в Польщі на посаді голови наглядової ради польської залізниці РКР SA і генерального директора PKP Cargo SA.

Він провів масштабну реорганізацію системи управління в PKP Cargo, оптимізацію чисельності персоналу, побудував нову управлінську команду, вивів збиткову компанію на рівень прибутковості і підготував компанію до виходу на IPO. Займав посаду голови наглядової ради польської авіакомпанії LOT. Входить в список ТОП-20 антикризових менеджерів Польщі-2012 за версією Bloomberg Businessweek Poland. Громадянин Польщі.

Print Friendly, PDF & Email