Міжнародний валютний фонд залишається непохитним партнером України, запевнила Крісталіна Георгієва.
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів переговори з директором-розпорядником МВФ Кристаліною Георгієвою у Нью-Йорку. Вони домовилися про початок роботи місії фонду у жовтні, повідомляє прес-служба Кабміну у вівторок, 20 вересня.

Глава уряду розповів Георгієвій про заходи щодо стабілізації внутрішньоекономічної ситуації в Україні, переведення економіки на «військові рейки» та своєчасне подання до парламенту держбюджету на 2023 рік.

«Вдячний МВФ і Вам особисто за швидке реагування на виклики, що постали перед Україною у зв’язку зі збройною агресією Росії та надання допомоги на суму 1,4 млрд доларів. Ми розраховуємо на продовження нашої активної та тісної взаємодії, адже підтримка МВФ є основою подальшого фінансового розвитку нашої країни», – наголосив прем’єр.

Шмигаль та Георгієва обговорили початок нової спеціальної програми. Сторони домовилися, що місія МВФ розпочне роботу з цього питання вже у жовтні.

Георгієва також запевнила, що Міжнародний валютний фонд залишається непохитним партнером України.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email