МАГАТЕ має намір встановити на Запорізькій атомній станції своє постійне представництво.

Місія Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) вирушила з Києва до міста Енергодар на Запорізьку АЕС, щоб оглянути ситуацію та встановити постійне представництво. Про це сказав генеральний директор МАГАТЕ Маріано Гроссі, повідомляє Укрінформ у середу, 31 серпня.

«Ми нарешті вирушаємо після шести місяців зусиль. МАГАТЕ йде на Запорізьку АЕС. Як ви знаєте, ми маємо дуже важливе завдання там — попрацювати та оглянути справжню ситуацію там, допомогти стабілізувати ситуацію, наскільки це можливо», — заявив він на брифінгу у Києві.

Гроссі додав, що місія планує провести на станції кілька днів, зокрема поспілкуватися з персоналом, та доповісти за підсумками поїздки. Організація також має намір встановити на станції постійне представництво.

Крім того, гендиректор зазначив, що МАГАТЕ вперше перетинає фронт: «Ми прямуємо до зони бойових дій на окуповані території. Це потребує чітких гарантій не лише від Росії, а й від України. Ми мали змогу це забезпечити».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email