Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко звернувся до YouTube з проханням вжити заходів щодо моніторингу та припинення інтернет-діяльності ПВК Вагнер на відеохостингу. Про це глава Мінкульту повідомив у Telegram у п'ятницю, 21 квітня.

"Російська пропаганда змінюється і еволюціонує. Кремлівські технологи залучають нові канали і методи поширення наративів. Через відеохостинги відбувається популяризація російських військових формувань, зокрема - ЧВК Вагнер", - зазначив Ткаченко.

За словами міністра, TikTok або YouTube, незважаючи на наявність жорсткої редакційної політики, служать для росіян ефективними рекламними майданчиками для омолодження аудиторії та вербування нових найманців для війни в Україні.

"YouTube завжди наголошував, що його редакційна політика передбачає блокування шкідливого контенту і каналів, що його розповсюджують. Тому звернувся з офіційним листом до головного виконавчого директора YouTube, LLC Ніла Мохана з проханням вжити конкретних заходів для моніторингу і припинення інтернет-діяльності Вагнера", - повідомив глава Мінкульту.

Міністр зазначив, що Україна вдячна за неупереджену роль, яку YouTube грає у висвітленні агресії Росії, але вважає абсолютно неприпустимим факт, коли відеохостинг дозволяє безперешкодно рекламуватись Вагнеру. Ткаченко висловив упевненість, що YouTube швидко виправить цю ситуацію.

Print Friendly, PDF & Email