Комітет державних доходів Вірменії в середу заявив про виявлення великих фінансових порушень в компанії «Газпром Вірменія», передає Интерфакс.

Як повідомляє прес-служба комітету, перевірки показали, що компанія допустила деякі порушення і не виплатила податки в особливо великих розмірах. Зокрема, згідно з повідомленням, компанія «Газпром Вірменія» в 2016 та 2017 років роках представила невірні дані про прибутковий податок і ПДВ, в результаті чого «виплатила до держбюджету на кілька мільярдів драмів менше податкових зобов’язань».

Порушено кримінальну справу про ухилення від сплати податків, зборів чи інших обов’язкових платежів. Зараз визначається завдані державі збитки, проводиться робота по виявленню корупції в сфері споживання природного газу.

Раніше прем’єр Вірменії Нікол Пашинян не виключав, що в схемі поставок російського газу споживачам Вірменії існують корупційні ризики. «Громадяни Вірменії сьогодні не відчувають, що отримують з Росії дешевий газ. Причиною тому може бути неефективне управління, в тому числі, корупційні ризики. Думаю, російська влада з розумінням поставляться, якщо ми почнемо серйозно вивчати це питання», — заявляв Пашинян в парламенті , відповідаючи на питання депутатів після представлення програми нового уряду.

Пашинян також повідомляв, що на зустрічі з президентом Росії домовився вивчити весь механізм ціноутворення на поставлений в республіку природний газ.

Print Friendly, PDF & Email