У Святошинському районі провели круглий стіл на тему: «Реформування загальної середньої освіти». У проведені круглого столу брали участь близько 200 представників зі сфери освіти: директори, заступники гімназій, шкіл, ліцеїв. Ініціаторам заходу став депутат Верховної Ради України від партії «Слуга Народу» –  Микола Тищенко.

Про це сповістив його помічник Руслан Гончаров на своїй FaceBook сторінці. Метою заходу стало обговорювання та надання пропозицій до проекту закону 0901 «Про повну загальну середню освіту».

Першим з вітальним словом виступив депутат Верховної Ради України – Микола Тищенко: «Партія «Слуга Народу» позиціонує себе, як команда, яка пліч-о-пліч з народом. Ми завжди відкриті до діалогу і головне готові чути кожного українця. Безтактно вводити закон не почувши думку тих, на кого буде діяти нововведення. Я вважаю, що наша зустріч архіважлива для суспільства. Наша команда докладе усіх зусиль аби реформа сприяла підвищенню якості освіти та освітньої діяльності, істотному зростанню інтелектуального, культурного, духовно-морального потенціалу суспільства та особистості».

Після виступу Миколи до слова долучився Руслан Гончаров. Як зазначив Руслан: «Зараз надзвичайно важливо забезпечити реформування системи загальної середньої освіти. Ми маємо створити дієвий механізм реалізації, охорони та захисту конституційного права людини на повну загальну середню освіту відповідно до природних та індивідуальних освітніх потреб особистості».

Найголовніше питання, яке хвилювало місцевих освітян під час засідання – відміна надбавок до зарплати вчителям. Але представники партії «Слуга Народу» заспокоїли, зазначивши, що такі нововведення не плануються. Навпаки, зміни у законопроекті допоможуть додати графу з позначкою «надбавки трьом категоріям викладачів».

У ході круглого столу учасники ініціювали створення спільної групи освітян Святошинського району, обговорили реформу освіти та необхідні правки до відповідного законопроекту.

Print Friendly, PDF & Email