Окупаційна влада основну увагу приділяє формуванню адміністрації та залученню до Сєвєродонецька «правоохоронних органів» «ЛНР», повідомив керівник військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк.

Керівник військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк повідомив про поточну ситуацію в окупованому Сєвєродонецьку.

Він заявив, що окупаційна влада робить акцент на формуванні адміністрації та залученні до Сєвєродонецька «правоохоронних органів» «ЛНР».

У місті катастрофічно не вистачає продуктів, причому росіяни знімають пропагандистські сюжети, де «щасливі» люди (переважно пенсіонери) за їжу розбирають завали зруйнованих будинків.

Процес торгівлі на ринку нагадує бартерну систему, оскільки грошей у людей майже немає, тому доводиться повертатися до натурального обміну.

Щодо головного підприємства міста – заводу Азот, – то, за словами чиновника, все, що можуть зробити окупанти, – розібрати завали: для запуску та надійної роботи підприємства не вистачить енергоресурсів.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email