Віктор Медведчук заявив про необхідність створення «автономного регіону Донбас» і закріплення цього статусу в Конституції України. Про це він заявив у виступі на партійному з’їзді «Опозиційної платформи – за життя» 29 січня, запевнивши, що його політична сила має план встановлення миру на Донбасі.

«План… передбачає створення автономного регіону Донбас у складі України – зі своїм парламентом, урядом і іншими органами влади», – вказав політик.

За словами Медведчука, домовленості можуть бути досягнуті у чотирикутнику Київ – Донецьк –Луганськ – Москва.

Крім того на з’їзді партії «Опозиційна платформа – за життя» було висловлено підтримку кандидату в президенти України Юрію Бойку. З’їзд ухвалив висунути його кандидатуру на виборах.

Представниця президента України у Верховній Раді Ірина Луценко, коментуючи висловлювання Медведчука, заявила, що його позиція є віддзеркаленням поглядів президента Росії Володимира Путіна.

«Вважайте, Путін словами Медведчука сказав «хочу Донбас» так, як він захотів Крим… Медведчук на замовлення Путіна чітко розуміє, що їм треба вкинути ту автономію, через яку, можливо, він зможе управляти політичними процесами всередині України», – сказала Ірина Луценко.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email