Росіяни періодично досягають незначних просувань. Генштаб ЗСУ, у свою чергу, повідомляє, що Сили оборони стримують наступ противника.
Росіяни планують піти у наступ на Куп'янсько-Лиманському напрямку та застосувати там десантно-штурмові бригади. Про це у понеділок, 5 вересня, заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі телемарафону.

Маляр відзначила, що українські захисники готуються дати відсіч ворогу.

"Для цього командування аналізує ситуацію, прораховує дії окупантів. Вся ця робота робиться для того, щоб ворогу не дати пройти ані на Куп'янському, ані на Лиманському напрямку", - сказала вона.

Заступниця міністра зазначила, що росіяни комплектують резерви для наступу на цьому фронті з військ, які знаходились на відновленні, а також поповнює військо підрозділами перевезеними з Білорусі.

"Одна частина російських військ була на відновленні - вони замінять умовно ті, що виснажилися. Частину військ вони заводять з РФ - це заново сформовані підрозділи. Також була заява Наєва про те, що з Білорусі росіяни забирали свої війська і скупчували їх там, де вони готують резерви для наступу на Куп'янський та Лиманський напрямок", - зазначила Маляр.

Вона додала, що ворог планує задіяти на цьому апрямку і професійні десантно-штурмові бригади.

Print Friendly, PDF & Email