Сторони мають намір у подальшому надавати нашій країні військову, гуманітарну та економічну підтримку.
Президент Франції Еммануель Макрон та прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон провели телефонну розмову, під час якої підтвердили готовність підтримувати Україну у війні проти РФ «стільки, скільки буде потрібно». Про це у вівторок, 9 серпня, пише прес-служба Єлисейського палацу.

«Президент Республіки та прем’єр-міністр підтвердили свою рішучість надавати Україні допомогу стільки, скільки потрібно, та підтримувати високий рівень координації між партнерами для задоволення військових, гуманітарних та економічних потреб українського народу», — йдеться у заяві.

Також співрозмовники обговорили продовольчу кризу у світі, спричинену російською агресією проти України. Обидва лідери підтвердили свою підтримку зусиль Європи в експорті продовольства автомобільним та річковим транспортом у рамках «маршрутів солідарності».

Крім того, Макрон та Джонсон обговорили двосторонні відносини між Францією та Сполученим Королівством.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email