Влада Люксембургу заморозила 5,5 млрд євро російських фізичних та юридичних осіб, що становить близько третини всіх заблокованих на територій Євросоюзу російських активів. Про це у вівторок, 8 листопада, повідомив міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн під час свого виступу у парламенті, повідомляє АРА.

"Із загального обсягу активів російських фізичних та юридичних осіб, заморожених у ЄС, близько третини заблоковано у Люксембурзі. 5,5 із 17 млрд євро російських активів було заморожено у Люксембурзі внаслідок санкцій ЄС після нападу на Україну", - йдеться у повідомленні.

Ассельборн також заявив, що якщо й надалі не буде змін у поведінці РФ, то подальші санкції проти неї неминучі. Він наголосив на важливості того, щоб ЄС не поставив під загрозу свою нинішню єдність. За словами міністра, не може бути "ніякого нейтралітету" щодо війни Росії проти України.

На даний момент Люксембург поставив в Україну озброєння та матеріально-технічних засобів на суму понад 72 млн. євро, що відповідає 15% загального оборонного бюджету країни.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email