Влада США сфокусована на тому, щоб українські захисники мали все необхідне для розвитку успіху у звільненні Херсона в умовах, коли окупанти почали посилювати оборонні фортифікації на захоплених територіях. Про це заявив у вівторок, 8 листопада під час прес-конференції у Пентагоні представник Міноборони США генерал Патрік Райдер, передає Укрінформ.

"Ми зосереджені на тому, щоб забезпечити їх (ЗСУ – ред.) тим, що їм необхідно на полі бою прямо зараз, щоб досягти успіху", - зазначив представник Пентагону у відповідь на прохання прокоментувати зусилля росіян під Херсоном щодо посилення оборонних позицій.

"Так, ми знаємо про те, що росіяни посилюють оборону", - зазначив Райдер.

Але незважаючи на це, за його словами, ЗСУ продовжують чинити суттєвий тиск на російські сили.

Раніше у Міноборони України розповіли, що окупанти мають кілька варіантів щодо Херсона.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email