Народний депутат Олег Ляшко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заявив, що головний редактор видання Страна Ігор Гужва вимагав з нього гроші за відмову від публікації матеріалів про нього.

За словами Ляшка, у нього є результати розслідування, що підтверджують інформацію про Гужві.

“Замовником компанії дискредитації проти мене і моєї команди є Сергій Льовочкін – колишній глава адміністрації Януковича; у Фірташа і в Льовочкіна ми намагаємося забрати і повернути у державну власність газопроводи, щоб перекрити джерело корупційного збагачення.

Виконавцем – Сергій Кислов (на фото) – начальник охорони Льовочкіна, колишній генерал Управління Державної охорони. Кислов особисто передавав редатору Страна.уа Гужві вигаданий на мене компромат. Більше того: усі фейки і “компромат”, які розповсюджує про мене Страна.уа, “незалежний журналіст” Гужва перед публікацією погоджував із Кисловим, а той із своїм господарем і замовником Льовочкіним. За публікацію проти мене фейків Гужва отримував гроші особисто від Кислова.

Одночасно Гужва вимагав через Дмитро Лінько гроші і з мене, обіцяючи припинити друкувати про мене “розслідування”. Це називається корупція!”, – написав Ляшко.

Крім того нардеп стверджує, що проти нього працював один з його охоронців.

“Кислов також завербував одного з моїх охоронців, від якого отримував і передавав Гужві конфідеційну інформацію про мої зустрічі і поїздки. Цю крису ми вже виявили і знешкодили!”, -констатував нардеп.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email