Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відреагував на затримання свого соратника, голови земельної комісії Фастівської міської ради Київської області за вимагання 70 тисяч доларів хабара.

Про це Ляшко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«У зв’язку з останніми затриманнями депутатів від РПЛ я оголошую масштабні партійні чистки, щоб очистити нашу партію від перевертнів і пристосуванців. Прошу всіх українців повідомляти мені особисто про відомі вам факти зловживань або негідної поведінки депутатів від Радикальної партії. Звертаюся також до всіх членів нашої партії повідомляти про порушення наших партійців – від рядових до керівників парторганізацій. Всі ваші повідомлення будуть ретельно перевірені, у випадку підтвердження я сам звернуся до правоохоронців притягнути перевертнів до відповідальності.», – написав Ляшко.

Крім того лідер «радикалів» згадав про імперативний мандат: «Також я знову наполягаю на нагальній необхідності прийняття вцілому мого закону про імперативний мандат для місцевих депутатів, бо дехто з них, що хоче, те й робить, а забрати мандат у нього не можна.»

Джерело

Print Friendly, PDF & Email