Якби Садовий і Порошенко не посварилися, Львів оминуло б сміттєве лихо. Таку думку висловив Юрій Кужелюк, депутат Львівської міської ради 7-го скликання, голова політичної фракції «Громадянська позиція» у Львівській міськраді.

Найперше, що потрібно робити, — усунути політику з процесу вирішення господарських питань: «Я скажу відверто: якби не посварилися Андрій Іванович і Петро Олексійович, у нас би цієї проблеми із сміттям не було. Це питання треба було вирішувати давно. Але всі його чомусь відкладали… Допоки не сталась трагедія. Після того всі зачухалися у цілій державі. Тепер уже держава почала щось готувати на законодавчому рівні щодо поводження з твердими побутовими відходами. А до цього нікому не було діла», — заявив місцевий депутат.

За словами Кужелюка, представника депутатської комісії у Львівській міській раді з питань бюджету та планування фінансів, питання сміття – це питання центральне. Але насамперед це і політизована проблема. Бо раніше усі були проти ввезення львівського сміття. Тепер усе стихло, хоча залишилися ті самі перевізники сміття, на тих самих машинах, туди ж їздять, але вже ніхто не кричить.

«Зараз потроху рухається питання із сміттєпереробним заводом, — резюмує Юрій Кужєелюк. — Мешканці протестують, ніхто нікому нічого не вірить. У нас у суспільстві склалася ситуація, що всі проти всього. Але ж проблеми треба вирішувати . Ми повинні навчитися проектувати і вирішувати проблеми на початковому рівні. Не тільки протестувати і вимагати, а й щось створювати на відповідному рівні».

Print Friendly, PDF & Email