Під час свого виступу в Верховній Раді України щодо силового затримання екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, генеральний прокурор Юрій Луценко закликав політика прийти завтра до слідчого, щоб уникнути ескалації конфлікту.

«Прихід завтра з 9:00 до слідчого СБУ особисто Михайла Саакашвілі позбавить країну, яку він на словах так любить, від непотрібних потрясінь. Закликаю Саакашвілі проявити хоча б раз мужність і відповідальність за свої слова, припинити брехню, поливання брудом, зіштовхування між собою українського народу і постати перед слідчим для отримання в законний спосіб процесуальних документів », — висловився Луценко.

Генпрокурор відмітив, що під час обшуку знайшли паспорт Саакашвілі, який, за словами політика, знаходився чи у Авакова чи у Порошенко. Це, вказав Луценко, чергова брехня Саакашвілі, та доказ, що йому не можна довіряти. Також він звернувся до людей, що знаходяться в наметовому містечку біля Верховної Ради: він гарантував їм право на мирний протест, пообіцявши, що жодної силової акції з розгоном протестувальників не буде.

Нагадаємо, що зранку 5 грудня силовики оточили квартиру Саакашвілі та силою арештували політика на даху. Проте під час транспортування його на допит в СБУ екс-главі одеської обласної адміністрації вдалося втекти. А саме з автомобіля правоохоронців його звільнили активісти. Тепер ГПУ оголосили скандального політика в розшук. Тим часом Саакашвілі разом з декількома тисячами активістів влаштували мітинг під Верховною Радою. «Я поки залишаюся тут, з українським народом, поки народ не відправить цих фальсифікаторів у відставку», — заявив він.

Print Friendly, PDF & Email