Міністр оборони Арвідас Анушаускас повідомив, що Литва передасть Україні не лише військову техніку, а й зимове обмундирування для ЗСУ на суму близько €2 млн. Раніше зимове екіпірування Литва вже забезпечила для п'ятисот українських воїнів. Про це пише Delfy.

"Найближчими місяцями у литовських підприємств буде закуплено і передано українським військовим зимове обмундирування на кілька мільйонів євро, тобто близько 25 тисяч українських військових буде забезпечено зимовим екіпіруванням", - сказав Анушаускас під час виступу в Сеймі.

Він також нагадав про передані Україні Литвою гаубиці калібру 105 мм та бронетехніку М113 і повідомив, що у Литві екіпіровано 500 українських військовослужбовців, а з жовтня литовські інструктори візьмуть участь у навчальній місії у Великобританії.

"Зараз підтримка Литви озброєннями та іншою військовою технікою становить близько 209 млн євро. Підтримка Україні триває, вона справді значна, наголошу лише, що це не змагання між країнами щодо підтримки, ми даємо те, що можемо дати, Україна просить те, що їй потрібно", - сказав голова Міноборони.

Міністр також повідомив парламентарям, що після оголошення Росією минулого тижня часткової мобілізації рівень загрози для Литви не зріс, але Литва відреагувала підвищенням рівня боєздатності Сил швидкого реагування.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email