Європейські лідери узгоджують спільний візит до президента США Дональда Трампа на тлі новин про ультимативний щодо України “план миру”. Про це повідомляє британський телеканал Sky News, посилаючись на дипломатичні джерела в Європейському Союзі.
Премʼєр-міністр Британії Кір Стармер обговорював можливість поїздки з ключовими європейськими лідерами: президентом Франції Еммануелем Макроном, канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцем та прем’єр-міністром Італії Джорджією Мелоні.
Четверо політиків нині координують між собою підготовку спільної зустрічі з Трампом у Вашингтоні.
Візит європейських лідерів до США може відбутися вже з неділі, найімовірніше, у вівторок, якщо Білий дім підтвердить дату.
Тема України та новий американський підхід до безпеки Європи стануть ключовими питаннями зустрічі.
Згодом дипломатичне джерело в ЄС заявило у коментарі виданню, що Стармер “не планує” візит до Вашингтона, але Європа готує спільну зустріч з Трампом.


























