Національне антикорупційне бюро не отримувало документів, які б підтверджували інформацію Сергія Лещенка про екс-політтехнолога Януковича і Трампа Пола Манафорта та отримання ним коштів від Партії Регіонів.

«Документів, опублікованих сьогодні після брифінгу Сергія Лещенка, НАБУ не отримувало. Ми закликаємо народного депутата передати їх в бюро, після чого дані документи будуть вивчені», — йдеться в повідомленні НАБУ. При цьому у відомстві зазначили, що відповідні документи їм необхідні у справі так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів.

«Ми не виключаємо ймовірність того, що в разі виявлення інформації, що стосується так званої» чорної бухгалтерії «Партії регіонів, вона буде врахована детективами НАБУ при здійсненні розслідування», — резюмували представники антикорупційного відомства.

Нагадаємо, що раніше на брифінгу депутат Лещенко розповів, що наче б то розкрив схему відмивання грошей, за якою їх переказували на рахунки Манафорта в американських банках. З договору, про який розповів політик випливає, що один з платежів Полу Манафорту від Партії Регіонів пройшов через фірму Neocom SystemsLimited у Белізі. Кошти проходили як продаж комп’ютерного обладнання. Пізніше вони переказувались на рахунок банку «АзияУниверсалБанк» у Киргизстані, а вже далі – до США.

143 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email