Спецпредставник США Курт Волкер знову закликав Росію звільнити захоплених українських моряків. Про це повідомляє посольство України в Сполучених Штатах на своїй сторінці в Facebook. 

Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер на міжнародному медіа-майданчику під час телефонного брифінгу у Брюсселі заявив, що Сполучені Штати не будуть рухатися далі у переговорах з Росією допоки російська влада не звільнить українських моряків, захоплених біля Керченської протоки: «Ми закликаємо Росію негайно звільнити моряків, щоб ми спробували повернутися до дипломатичного вирішення цієї проблеми».

«Нам відомо і з зображень, і з відео, і з того, що нам доводять українські колеги, це блокування проходу через протоку, переслідування українських суден у міжнародних водах, стрільба по них і моряки, які ще досі затримані в Росії» – уточнює Курт Волкер.

Крім того, за ствердженням самого Спецпредставника, США розглядають можливість посилення санкцій проти Росії через дії в Керченській протоці: «Я можу сказати, що і Сполучені Штати, і Європа розглядають додаткові заходи, які можуть бути вжиті у випадку, якщо Росія не поверне моряків і продовжуватиме контроль над Керченською протокою».

Нагадаємо, що Волкер назвав план Сайдіка по врегулюванню конфлікта на Донбасі втіленням мінських угод

Print Friendly, PDF & Email