Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у канадському Торонто візьме участь у спеціальному засіданні («outreach session»), присвяченому ситуації в Україні, у рамках зустрічі Глав зовнішньополітичних відомств країн Великої Сімки. Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті МЗС.

«Участь Міністра закордонних справ України у заході сприятиме належному відображенню «українського питання» у дискусіях та підсумкових документах G7 у 2018 році», — йдеться в повідомленні.

У МЗС підкреслили, що Україна зацікавлена в продовженні сталої підтримки державами Великої Сімки, зокрема у питаннях протидії триваючій російській агресії, поваги до суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, деокупації Криму, протидії пропаганді та гібридним загрозам, проблематики енергетичної безпеки, санкцій проти РФ, підтримки реформ в Україні.

Нагадаємо, 20 квітня 2018 року міністр закордонних справ України павло Клімкін вирушив до Торонто, де відбудеться зустріч “Великої сімки” на рівні голів МЗС.

Print Friendly, PDF & Email