Державна прикордонна служба України посилила прикордонний контроль на кордоні з Білоруссю. Причиною тому є з інцидент на білоруському пункті пропуску Олександрівка. У ніч на понеділок, 20 березня, невідомий намагався прорватися на позашляховику через українсько-білоруський кордон.

«Даний транспортний засіб збив шлагбаум, проїхав через засіб примусової зупинки і, отримавши механічні пошкодження, зробив спробу прориву вглиб території Республіки Білорусь. З метою затримання вказаного автомобіля співробітниками органів прикордонної служби у пункті пропуску було застосовано до нього табельну зброю», — розповіли білоруські прикордонники.

У затриманій автівці знаходилися дві людини, особи яких встановлюються, є також інформація про знаходження у тому ж автомобілі третьої особи. У ході зовнішнього огляду автомобіля було виявлено пістолет марки ТТ і два споряджених магазини, а також предмет, зовні схожий з тротилом і електродетонаторами. На даний час проводяться оперативно-слідчі заходи».

Наразі на ділянці українсько-білоруського кордону виставлено додаткові прикордонні наряди, посилено контроль за дотриманням режиму у пунктах пропуску та уточнено взаємодію із білоруськими колегами, — заявили у ДПСУ.

66 просмотров всего, 1 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email