Боротьба з російськими окупантами виснажлива і вимагає від військових максимальної напруги фізичних та моральних зусиль, зазначив Сірський.
Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сірський спростував заяви російських пропагандистів щодо «блискавичних поступів» окупантів на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні Об’єднаних сил у Facebook.

Так, Сірський, який працює на найскладніших ділянках оборони, розповів про реальну ситуацію на фронті та наголосив, що перемоги загарбників, про які розповідають у пропагандистських ЗМІ, є уявними.

«Російські ЗМІ вільно оперують назвами нібито захоплених населених пунктів. Це, м’яко кажучи, не відповідає дійсності, і реальними успіхами окупаційні війська не можуть похвалитися», — зазначив він.

Сірський наголосив, що на сході України тривають жорстокі бої. Він додав, що боротьба з російськими окупантами виснажлива і вимагає від військових максимальної напруги фізичних та моральних зусиль.

«Але необхідно критично ставитися до поспішних заяв, особливо у ворожих джерелах інформації, і вірити в наших героїв», — наголосив командувач Сухопутних військ.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email