Арбітражний суд Криму задовольнив позов ялтинської влади про повернення в муніципальну власність земельної ділянки площею 2,8 га, що належить Українському олігарху Ігорю Коломойському. Про це повідомив мер Ялти Андрій Ростенко:
"Дана земельна ділянка в роки перебування Криму в складі України була передана Ялтинською міською радою одній з комерційних фірм, афілійованої з ім'ям відомого українського олігарха", - йдеться в повідомленні прес-служби мерії Ялти.

Між тим, процес "розкуркулення" українських олігархів у Криму може торкнутися не тільки структур Ігоря Валерійовича, а й представників так званого "донецького клану". Нещодавно, голова сепаратистської ДНР Олександр Захарченко під час візиту до Криму в присутності голови кримського парламенту Сергія Аксьонова заявив: «За нашими даними, Республіка Крим прийняла з ДНР близько 12 тис осіб - тих людей, яких ми можемо сміливо назвати біженцями. Я прекрасно розумію, що насправді (в Криму) десятки тисяч людей, які втекли. Але ми не вважаємо їх нашими біженцями, - сказав Захарченко. - Мені дико було дізнатися, що в 2014-2015 роках вся Ялта була викуплена біженцями з Донбасу. Це зрадники».

Швидше за все, подібні заяви голови сепаратистів не матимуть реального впливу на рішення кримської влади. Між тим, агресивна риторика Захарченка свідчить про те, що до лав "зрадників" проросійські сили вже записують не тільки людей, що підтримали українську владу під час збройного конфлікту на Сході України.

Print Friendly, PDF & Email