Балаклія наша та тепер українські військовослужбовці готуються відрізати російське угруповання від одного з головних логістичних пунктів.

Незабаром після деокупації Балаклії в Харківській області Збройні сили України підійшли до околиць Куп’янська – ключового вузла логістики російських окупантів та забезпечення армії РФ на родзинках. Аналітики вважають, що Україна поверне Куп’янськ під свій контроль упродовж 72 годин. Всього за три дні контрнаступу в Харківській області ЗСУ просунулися на 50 кілометрів та звільнили кілька сотень квадратних кілометрів та десятки населених пунктів. Кореспондент.net розповідає подробиці.

Українські військові, швидше за все, звільнять місто Куп’янськ Харківської області протягом наступних 72 годин, йдеться у доповіді Інституту вивчення війни, опублікованій у ніч проти 9 вересня. Це, за даними ISW, серйозно погіршить, але не повністю переріже російські наземні лінії зв’язку з Ізюмом.

За кілька годин у мережі з’явилася фотографія українських військовослужбовців, які тримають прапор України на тлі стели під час в’їзду до Куп’янська.

Аналітики ISW зазначають, що успіхи України на лінії Харків – Ізюм створюють тріщини в російському інформаційному просторі та підривають довіру до російського командування до ступеня, якого не було з часів невдалої російської переправи через річку Сіверський Донець у Білогорівці Луганської області у середині травня.

Print Friendly, PDF & Email