Міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив співчуття сім’ям загиблих під час стрілянини в Страсбурзі. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення Клімкіна в Twitter.

«Мої думки звернені до сімей і близьких жертв боягузливого нападу на різдвяному ярмарку в Страсбурзі. Це місто і його мешканці є символом єдності ЄС і сили його цінностей. Ніхто не може змінити це. Наша підтримка Франції в ці важкі часи», – написав міністр.

Вчора вечері29-літній мешканець Страсбурга прийшов на різдвяний ярмарок з автоматичним пістолетом та відкрив вогонь по оточуючих. В результаті троє осіб загинуло, ще 14 постраждали. Як пізніше встановила поліція нападник Шериф Шекат, був ранііше помічений у причетності до місцевих ісламістських організацій, через це він знаходився у списку потенційно небезпечних громадян. Чоловіка досі не вдалося затримати. З місця подій він втік у таксі, взявши водія у заручники. Правоохоронці повідомляють, що той не постраждав. В місті було оголошено операцію з перехвату. 

Print Friendly, PDF & Email