Мер Києва Віталій Кличко має намір за 2-3 роки побудувати у столиці кілька сміттєпереробних заводів та модернізувати завод «Енергія», що неподалік Позняків. В ефірі телеканалу «Київ» Кличко заявив що столична влада уже веде переговори з японськими та французькими компаніями з приводу будівництва таких об’єктів.

«Проблема утилізації сміття гостро стоїть не тільки у Львові та Києві, а загалом по всій Україні. І вирішити її можна за допомогою будівництва сучасних сміттєпереробних заводів. Зараз ми ведемо переговори з японськими і французькими компаніями, щоби такі заводи з’явилися в Києві. Також обговорюється питання реконструкції сміттєспалювального заводу «Енергія», — сказав Кличко.

Мер Києва зазначив, що в Австрії та Німеччині нормальною практикою є облаштування сміттєспалювальних заводів прямо у центрах міст, а сучасні технології дозволяють не завдавати шкоди та незручностей містянам.
Сподіваємося, що в нинішній ситуації владі таки вдасться організувати все належним чином та відповідно до цих технологій, інакше столицю просто очікує екологічне лихо.

403 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email