Завершився судовий процес стосовно старшого сержанта поліції який був затриманий при спробі зґвалтування неповнолітнього хлопця. Про це йдеться у Повідомленні прес-службі прокуратури Київської області.

Двадцяти шестирічний правоохоронець завів сторінку в одній з соціальних мереж та від імені дівчини розпочав листування з п’ятнадцятирічним хлопцем. Він доволі швидко перейшов від спілкування на загальні теми до пропозицій зустрітися та зайнятись сексом. Отже, вони домовились про зустріч. Під час судового процесу було встановлено, що поліціянт спланував зґвалтування підлітка під час цієї зустрічі. Між тим, цей план так і не був втілений — хлопець прийшов на зустріч не один. Разом з другом Разом з другом вони затримали правоохоронця і викликали поліцію.

Суд визнав зловмисника винним у розпусних діях відносно неповнолітнього і засудив до трьох років в’язниці з випробувальним терміном у два роки. Отже, поліцейський-гвалтівник неповнолітніх відбувся легким переляком, так і не потрапивши у в’язницю.

Print Friendly, PDF & Email