Китайський автогігант BYD продав 537 164 автомобілі на нових джерелах енергії в третьому кварталі 2022 року, перевищивши Tesla майже на 200 000 автомобілів і зберігши позицію найбільшого у світі виробника електромобілів за обсягом продажу.

Згідно з даними, нещодавно опублікованими Tesla і BYD у понеділок увечері, глобальні продажі Tesla у третьому кварталі склали 343 830 автомобілів, що на 3% більше, ніж минулого року. Тим часом обсяг продажів легкових автомобілів BYD на новій енергії склав 537 164 одиниці, що на 187% більше, ніж минулого року.

Лише у вересні продажі автомобілів BYD на нових джерелах енергії досягли 201 259 одиниць порівняно з 71 099 одиницями за той же період минулого року, що на 249% більше, ніж торік.

BYD вперше змістив Tesla Ілона Маска з посади найбільшого у світі виробника електромобілів за обсягом продажів у першій половині року: глобальні продажі склали 641 000 автомобілів проти 564 000 одиниць, проданих Tesla.

За словами галузевих оглядачів, дані за третій квартал, які показали збільшення розриву, продемонстрували, що BYD ще більше зміцнив свої позиції як найбільший у світі виробник електромобілів за обсягом продажів. Вони зазначили, що імпульс BYD також підкреслює зміцнення позицій Китаю в галузі відновлюваних джерел енергії, маючи переваги на більшій частині ланцюжка постачання електромобілів, акумуляторів, енергії вітру та сонця.

З січня до серпня частка Китаю на світовому ринку пасажирських автомобілів, що працюють на нових джерелах енергії, збільшилася до 68%, що в основному було обумовлено високим попитом на нові джерела енергії в Китаї.

У той же час, китайські автовиробники також активно будують заводи з виробництва автомобілів за кордоном, щоб збільшити потужність і знизити транспортні витрати. BYD, наприклад, заявила 8 вересня, що побудує свій перший закордонний завод з виробництва легкових автомобілів у Таїланді, який повністю проінвестує компанія.

Print Friendly, PDF & Email