Голова КНР Сі Цзіньпін у середу направив вітальне послання учасникам щорічної гала-вечері Національного комітету з американо-китайських відносин.

Сі привітав Евана Грінберга, заступника голови національного комітету та голови Chubb Limited та Chubb Group, з отриманням нагороди на урочистому заході, та висловив вдячність комітету та його членам за їхню давню прихильність до розвитку китайсько-американських відносин, обміни та співробітництво між двома країнами у різних галузях.

Зазначивши, що сьогодні у світі немає ні спокою, ні миру, Сі Цзіньпін сказав, що тісніші зв'язки та співпраця між Китаєм і Сполученими Штатами, як великими країнами, допоможуть забезпечити більшу стабільність і впевненість у світі, а також сприятимуть миру та розвитку у всьому світі.

Китай готовий працювати зі Сполученими Штатами, щоб знайти правильний спосіб ладити один з одним у нову епоху на основі взаємної поваги, мирного співіснування та взаємовигідного співробітництва, що принесе користь не лише двом країнам, а й усьому світу", - сказав голова КНР.

Print Friendly, PDF & Email