Якби Росія зараз не воювала з Україною, вона могла б напасти на Казахстан, припускають у Нур-Султані.

Казахстан вирішив збільшити фінансування армії, побоюючись війни з Росією. Про це у понеділок, 25 липня, повідомила газета The Wall Street Journal.

За даними видання, Казахстан отримав уроки з війни в Україні і вирішив збільшити оборонний бюджет країни в півтора раза — на 441 млрд тенге (близько 918 млн доларів). Також уряд уклав із Туреччиною угоду про виробництво на своїй території БПЛА.

Крім того, як зазначено, Нур-Султан переосмислює привілейоване становище Росії у своїй зовнішній політиці та налагоджує контакти з такими країнами, як США, Туреччина та Китай.

«Уявіть, якби вони не мали України… Ми будемо наступними?» — цитує WSJ слова високопоставленого казахського чиновника.

Нагадаємо, у червні президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив російському лідеру Володимиру Путіну, що не визнаватиме «ЛДНР». Після цього між державами розпочалася торговельна війна.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email