Останні рейтинги Петра Порошенка, а тим більше динаміка падіння довіри українців до нього не залишають можливості нинішньому Президенту претендувати на перемогу на виборах у березні 2019 року. Про це заявив лідер «Європейської партії України» Микола Катеринчук у Вінниці.

«Величезний антирейтинг Порошенка та готовність виборців підтримати політиків, не причетних до цієї влади, свідчить про провал президентської політики, про невідповідність його реальних дій урочистим обіцянкам, про розуміння людьми того факту, що керівництво держави використало посади з метою особистого збагачення», – переконаний Микола Катеринчук.

«На Заході склався стійкий стереотип, що українська влада асоціюється з корупцією. Про факти корумпованих дій відкрито говорять європейські політики, пишуть ЗМІ, заявляють міжнародні організації. Для запобігання поширення цієї інформації в Україні введено жорстку цензуру. Але коли люди бачать і чують по телевізору переможні реляції, а фактично спостерігають за згортанням реформ, що помножується на соціально-економічну кризу і продовженням бойових дій на Донбасі, владі вірять все менше», – зауважив голова «Європейської партії України».

«Останні сподівання влади – на адміністративний ресурс, народних депутатів і депутатів місцевих рад від «БПП», які начебто можуть забезпечити перемогу провладного кандидата. Саме тому згорнуто децентралізацію влади, яка мала привести до передачі повноважень від державних адміністрацій виконкомам місцевих рад. Але такі сподівання є марними. Політики і чиновники теж спостерігають за падінням рейтингів влади. І розуміють, що їх спробують втягнути у брудну гру з фальсифікаціями, а потім зроблять винуватими. Тому уже ближче до осені почнеться масовий вихід депутатів всіх рівні з «Блоку Петра Порошенка». Ніхто не бажає брати на себе негатив від абсолютно токсичного бренду «партії влади», – резюмував Микола Катеринчук.

Print Friendly, PDF & Email