З березня 2019 року «Картка киянина» дозволить отримувати різні знижки різним категоріям населення в кіосках «Київхліба».

Про це повідомила на прес-брифінгу заступник голови КМДА Марина Хонда, пише  Київ LIVE.

Власники «Картки киянина» розділені на різні категорії населення, які зможуть купувати хлібо-булочні вироби зі знижками від 20% до 70%. Наприклад, просто власник отримає 20% знижки, а пенсіонери — 25%.

Планується, що 150 МАФів, розташованих по території столиці, почнуть працювати за новою системою протягом березня. На кіосках буде плакат з покажчиком, що система вже працює в цьому магазині.

«За допомогою цього проекту завжди можна буде купити хліб дешевше, ніж по всьому Києву», — запевнив директор фірмової мережі ПАT «Київхліб» Ярослав Федоренко.

Придбати зі знижкою можна буде три види хліба — пшеничний з борошна, житній і батон.

Всього отримати знижки можуть 680 тисяч осіб-власників карти. З них 370 тисяч отримають 20% знижки, 286 тисяч — це пенсіонери, які отримають 25% знижки, дорослі і діти з інвалідністю, яких близько 10 тисяч осіб, — 50% знижки, учасники бойових дій та члени їх сімей, колишні малолітні в’язні ( близько 12,5 тисяч осіб) — 60% знижки. Найбільшу знижку — 70%, отримають загиблі під час Революції Гідності, члени сімей загиблих в АТО і ООС, а також діти-сироти.

Нагадаємо, з 12 лютого «Ощадбанк» здійснює перевипуск «Картки киянина». Вона стала муніципальною, а не соціальною, та отримала низку додаткових функцій.

У «Картки киянина» три складових: соціальна, транспортна і банківська.

За допомогою карти в майбутньому з’явиться можливість, наприклад, голосувати за петиції на сайті Київської міськради. Транспортна — дає знижки на проїзд, а банківська — дозволяє забезпечити всі операції (нарахування пільг або пенсій, оплата товарів та інше).

Картка дозволяє використовувати різні платіжні мобільні додатки.

За словами Хонди, вже оформлено понад 630 тисяч карт. В майбутньому, планується розширити функції використання карти, наприклад, записувати дитину в дитсадок.

Print Friendly, PDF & Email