Кабінет міністрів України пропонує Раді національної безпеки і оборони ввести на три роки санкції щодо низки юридичних осіб з огляду на триваючу збройну агресію Росії. Відповідне розпорядження №970 було опубліковане для ознайомлення на сайті уряду.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 12 грудня.

«У зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці і суверенітету України, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозицію щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб згідно з додатком (для службового користування)», – йдеться у документі.

Розпорядженням також встановлюється, що питання про введення додаткових санкцій має бути розглянуте Радою національної безпеки і оборони України протягом місяця.

Міністерство закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних санкцій має проінформувати компетентні органи Європейського Союзу та інших міжнародних партнерів для розгляду ними аналогічних заходів. 

Print Friendly, PDF & Email