Інформація про розбіжності всередині Кремля, оприлюднена західними ЗМІ, стрімко поширюється до РФ і підриває видимість стабільності режиму президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомили в Інституті вивчення війни (ISW).
Як зазначають військові аналітики, чутки про протистояння у найближчому оточенні диктатора “підірвали враження сили та контролю”, які Путін намагався зобразити протягом більш ніж 20 років свого правління.
“Деякі російські міліблогери після різкої критики голови Чечні Рамзана Кадирова та керівника ПВК Вагнера Євгена Пригожина у бік російського вищого військового командування почали припускати, що в Кремлі є дві фракції”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що Кадиров і Пригожин є частиною фракції, яка прагне продовжувати війну та досягати своїх ідеологічних цілей незалежно від ціни.
Водночас опозиційна до них фракція складається з чиновників, які хочуть вести переговори із Заходом, щоб зберегти свої активи та резиденції, але надто бояться прямого протистояння з Путіним.
Як заявляють в Інституті вивчення війни, презентація фундаментальних розбіжностей у найближчому оточенні Путіна та виклики його рішенням, навіть якщо вони тихі, можуть зобразити диктатора слабким.
“Правдивість чи помилковість цієї презентації менш важлива, ніж її введення в аудиторію, на яку Путін найбільше покладається для подальшої підтримки у своїй війні”, – повідомили військові аналітики.
—————————————————————————————————————————————————————————-
Друзі! Важлива Ваша підтримка!
Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.
Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!
Слава Україні!
- Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
- PayPal: [email protected]
- IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
- Webmoney: Z017725753655
—————————————————————————————————————————————————————————-