Власник частини Будинку профспілок звернувся до Федерації профспілок України із закликом не відкривати в приміщенні покерний клуб.

Засновник інвестиційно-будівельної компанії «Фенікс Груп» Назар Бенч, який володіє 30% Будинку профспілок на Майдані Незалежності, розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook пост, висловивши власну думку про можливе відкриття в будівлі розважального закладу.

Як з’ясувалося, Федерації профспілок здала в оренду одне зі своїх приміщень компанії, яка має намір відкрити там ресторан з можливістю організації в ньому турнірів з покеру.

Назар Бенч вважає таке рішення Федерації необдуманим і тим, яке кидає тінь на «історичну пам’ять Будинку спілок і нівелює той результат, якого вдалося досягти спільною тривалою і дуже непростою роботою по його відновленню».

Інвестор також нагадав Федерації профспілок про Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з відкриття та функціонування Будинку профспілок в Києві. У ньому йде мова про те, що сторони домовилися «враховувати історичну цінність Будинку профспілок, зумовлену подіями Помаранчевої Революції та Революції Гідності, і дійшли згоди не відкривати у Будинку спілок заклади розважального характеру».

Текст Меморандуму також опублікований на його сторінці в соціальній мережі Facebook.

Назар Бенч повідомив, що виконує всі умови Меморндуму — в 2019 році в частині будівлі був відкритий офісний простір Spaces Maidan Plaza, де сьогодні розташовані офіси понад 50 компаній, більше половини з яких — іноземні, і закликав ФПУ зі свого боку дотримуватися досягнутих раніше угод.

Print Friendly, PDF & Email