Реальні зміни в інвестиційному кліматі, в країні і житті кожного з українців будуть відчутні лише тоді, коли до України прийде великий західний капітал. Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив інвестиційний банкір Ігор Мазепа.

Гість програми переконаний, що тих грошей, які є в України – банківський капітал, приватний капітал підприємців, – недостатньо. З його слів, реальні зміни в інвестиційному кліматі, в країні і житті кожного з українців будуть відчутні лише тоді, коли в Україну прийде великий західний капітал.

«Були великі сподівання в 2014 році, потім були у 2015-му, 2016-му і такі ж, не менш грандіозні, були 10-15 років тому. Капітал дуже рухливий і чутливий до таких речей, які середньому українцю здаються неважливими, але для нього це принципово важливо, – чесна судова система…, право на приватну власність», – зазначив інвестбанкір і додав, що в інвесторів завжди є вибір, куди можна вкладати кошти.

Гість програми, говорячи про загрозу дефолту, зауважив, що оголошувати дефолт в Україні нині запізно, і що дефолт зараз призведе до того, що вся країна опиниться за межею бідності.

«Навіть зараз середній український громадянин живе не солодко. Однак останні тенденції, які ми спостерігаємо на ринку, – реальна заробітна плата (у гривнях чи доларах) росте на 20%, це дає змогу людям більше купувати», – зазначив гість програми.

Ігор Мазепа зазначив, що хоч економіка зростає, але зростання на 3% – цього категорично недостатньо.

Print Friendly, PDF & Email