Колишня голова відділу соціально-психологічного забезпечення виправної колонії Херсона, яку СБУ та ДБР оголосили у розшук за колабораційну діяльність, вирішила покаятися.

Колаборантка із Херсона, яку СБУ оголосила у розшук, сама прийшла з повинною до суду. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Повідомляється, що колишня глава відділу соціально-психологічного забезпечення виправної колонії Херсона, яку СБУ та ДБР оголосили у розшук за колабораційну діяльність, вирішила покаятися.

"Після захоплення міста вона підтримала загарбників і вступила до лав окупаційної адміністрації Росії. Там її призначили "головою відділу кадрів" у створеній агресором "виправній колонії". На цій посаді вона агітувала місцевих жителів підтримати країну-агресора та приєднатися до лав карального закладу рашистів. За це обіцяла "крісла" в окупаційному органі та лояльність російських загарбників", - йдеться у повідомленні СБУ.

Співробітники СБУ задокументували злочинні дії колаборантки, повідомили їй про підозру та оголосили у розшук.

"Після звільнення Херсона фігурантка, усвідомлюючи невідворотність покарання, добровільно з'явилася до суду, де їй обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою", - повідомляє прес-служба.

Print Friendly, PDF & Email