За словами колишнього глави французької військової місії при ООН генерала Домініка Трінкана, українці, які зараз ведуть контрнаступ на півдні країни, до жовтня можуть захопити весь правий берег Дніпра, включаючи місто Херсон. Про це повідомляє France 24.

Трінкан сказав, що контрнаступ відбувається майже по всій південній лінії фронту. Українці методично готували цей наступ та концентрували засоби успіху. Почали з підриву російської системи матеріально-технічного забезпечення, вдаривши далекобійною артилерією по складах, вузлах зв’язку, командних пунктах, а також мостах через Дніпро. Це називається «формування поля бою».

«Тепер російські війська зазнають великих труднощів щодо забезпечення», — сказав він.

Генерал вважає, що росіяни, схоже, вражені використаними методами. Руйнування складів боєприпасів та логістичних пунктів, насамперед залізниці, суттєво їх похитнуло. Тепер, якщо війська, розташовані на захід від Дніпра, не отримуватимуть снарядів, вони не зможуть оборонятися.

«Якщо вони більше не одержують запасів, це для деяких підрозділів буде критичним», — сказав він.

Генерал також вважає правдоподібним, що багато російських солдатів вважають за краще бігти без бою.

«У росіян зараз великі кадрові проблеми. Вони намагаються вербувати всі сили, але президент Путін, не бажаючи оголошувати війну, не може мобілізувати їх. Він хоче й надалі створювати враження, що все йде нормально. Я думаю, що до зими українці могли б захопити весь правий берег Дніпра, включаючи Херсон», — сказав Трінкан.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email